Vypněte! Třeba při improvizaci.

Odpočinout si, přijít na jiné myšlenky a dobít baterky – nepostradatelný detox, který jednou za čas potřebuje každý z nás. Najděte si hlídání, udělejte si volné jedno ze zbývajících srpnových pondělí a přijďte si pročistit hlavu na Impo v parku.

Každé prázdninové pondělí probíhá ve Stromovce Impro v parku – akce, která vás bude bavit, posune vás dál a ještě podpoří dobrou věc. Já se bohužel nezúčastním, protože mě každým dnem čeká improvizace v porodnici, ale ráda bych tuhle akci doporučila každému, kdo si chce zablbnout, ale i se naučit zajímavé triky pro bourání stereotypů, seznámení a komunikaci v běžném životě i v práci. Vše zábavnou formou a za účasti skvělých lidí.

  • Kdy a kde: každé srpnové pondělí od 18:00 do 20:00 ve Stromovce v Tiskárně Na Vzduchu.
    Za kolik: vstupné je 100 Kč, ale přispět můžete i více. Veškeré vybrané penízky poputují na pomoc neziskové organizaci Borůvka
  • Více informací zde.

Proč to vyzkoušet? 
Já osobně jsem improvizaci vyzkoušela s jistou dávkou přemáhání a strachu na jarním tříměsíčním kurzu. Bála jsem se, jestli to zvládnu, jestli je to kurz pro mě, jestli tam nebudu za blbce. Stačilo ale dojít na první hodinu a okusit chuť improvizačních cvičení a trpělivost lektorů Improinstitutu. Je to hra, zábava, návrat do dětství a dokonalý způsob, jak si pročistit hlavu. Byly večery, kdy jsem přišla totálně utahaná z práce, ale z kurzu odcházela vysmátá a uvolněná. Je to paráda a můžu všem jenom doporučit – ať už ve formě prázdninových jednorázových workshopů ve Stromovce nebo klasických kurzů. A jestli vás to chytne tolik jako mě, ještě o prázdninách můžete využít Letní školy improvizace, která začíná už 21. 8. (více informací na www.letniskolaimprovizace.cz).

Už jste přihlášení? 🙂

Facebookmail

2 komentáře u „Vypněte! Třeba při improvizaci.“

Napsat komentář