Chladicí ručník – parťák do vedra i na bolehlav

 Ač se venku teploty pohybují kolem bodu mrazu, chladicí ručník má v našem seriálu o vychytávkách zaslouženě své místo. Nejenže to může být dobrý vánoční dárek, ale může pomoci i mimo letní období. Třeba již brzy jako obklad na hlavu při novoroční kocovině 😉 A stojí pár korun.

Chladicí ručník nabízí perfektní osvěžení v parném létě. Zchladí během pár sekund a velmi snadno se používá. Stačí ho namočit, vyždímat a párkrát napnout. I když je mokrý a chladí, je lehoučký, netíží ani malá miminka a nijak vás nenamočí. Suprově poslouží i jako stínítko a zvlhčovadlo vzduchu na kočárek nebo jako první pomoc na spálená záda nebo ramena. Využití je široké ale i mimo letní měsíce. Přijde vám vhod při velké fyzické zátěži, sportu, únavě, bolesti hlavy či teplotě (klidně i na zábaly).

Je skladný a lehký, vejde se v pohodě do kabelky, do kapsy u kočárku. Chladicího efektu je dosaženo pouze technologickým zpracováním textilních vláken, žádnými chemikáliemi. Doba účinnosti po jednom namočení je 1 – 4 hodiny. Vybrat si můžete z celé řady výrobců i rozměrů. My osobně máme velmi dobrou zkušenost s tím menším, který se dá přehodit okolo krku, připnout na kočárek, použít v kočárku na přikrytí.. a zároveň zabere minimum místa.

Facebookmail

Napsat komentář