Chladicí ručník – parťák do vedra i na bolehlav

 Ač se venku teploty pohybují kolem bodu mrazu, chladicí ručník má v našem seriálu o vychytávkách zaslouženě své místo. Nejenže to může být dobrý vánoční dárek, ale může pomoci i mimo letní období. Třeba již brzy jako obklad na hlavu při novoroční kocovině 😉 A stojí pár korun.

Chladicí ručník nabízí perfektní osvěžení v parném létě. Zchladí během pár sekund a velmi snadno se používá. Stačí ho namočit, vyždímat a párkrát napnout. I když je mokrý a chladí, je lehoučký, netíží ani malá miminka a nijak vás nenamočí. Suprově poslouží i jako stínítko a zvlhčovadlo vzduchu na kočárek nebo jako první pomoc na spálená záda nebo ramena. Využití je široké ale i mimo letní měsíce. Přijde vám vhod při velké fyzické zátěži, sportu, únavě, bolesti hlavy či teplotě (klidně i na zábaly).

Je skladný a lehký, vejde se v pohodě do kabelky, do kapsy u kočárku. Chladicího efektu je dosaženo pouze technologickým zpracováním textilních vláken, žádnými chemikáliemi. Doba účinnosti po jednom namočení je 1 – 4 hodiny. Vybrat si můžete z celé řady výrobců i rozměrů. My osobně máme velmi dobrou zkušenost s tím menším, který se dá přehodit okolo krku, připnout na kočárek, použít v kočárku na přikrytí.. a zároveň zabere minimum místa.

Facebookmail

2 komentáře u „Chladicí ručník – parťák do vedra i na bolehlav“

  1. Dobrý den, ten chladící ručník mne velmi zaujal. Ale na netu jsem našla hodně rozporuplné recenze, některé podle pak skutečných fotografií vypadají jako hrozne hadry. Můžete mi dát doporučení na značku, ten Váš vypadá velmi dobře podle fotky. Předem moc děkuji za odpověď.

    Odpovědět

Napsat komentář