Vietnam a Thajsko s dětmi – promítání

Plánujete cestu do Asie a nejste si jisti, jak se na ni připravit, kudy zvolit trasu? Ale přesto máte nutkání sebrat se a s celou rodinkou někam vyrazit? Napište nám, co by vás zajímalo, rádi pomůžeme, poradíme. A pokud byste měli chuť přijít na naše promítání nebo se zúčastnit on-line workshopu, napište do formuláře níže. Něco určitě vymyslíme 🙂

A jak ty naše promítání vypadají? Čekají Vás poutavá vyprávění o tom, jak jsme s manželem a se svými maličkými dcerkami Terezkou (2 roky) a Barunkou (6 měsíců) zvládli tříměsíční putování po nádherných místech Vietnamu a Thajska. Projedete se džunglí, podíváte se do hor, do jeskyní a na krásné památky. Cestovat budeme na motorce, vlakem i nočními autobusy. Vrcholem je 4denní motojízda po horském Ha Giang i nejvyšší hora Indočíny Fansipan.

Odnesete si praktické informace, jak takovou cestu zvládnout i s dětmi, co ve Vietnamu a Thajsku s dětmi navštívit, jak se očkovat. Dostanete k dispozici praktický seznam toho, co na takovou cestu dětem a sobě sbalit.

 

Facebookmail

Napsat komentář