Baby friendly místa: Kasárna Karlín

Sport, výlety a příroda jsou fajn, ale každý si občas potřebuje na chvíli oddechnout, zajít si na dobrý oběd nebo posedět s kamarády. Najít ale místo, kde se bude líbit dětem i dospělým není často úplně nejjednodušší. Proto jsme do založili novou rubriku Baby friendly místa s tipy na místa, kde se vám bude určitě líbit. Najdete ji přímo v hlavním menu.

K tomu všemu mě včera inspiroval skvělý večer, kdy jsme s kamarády objevili parádní místo – Kasárnu Karlín. Nachází se v samém centru Prahy, ale protože je uprostřed vnitrobloku starých kasáren, nadchla mě jak svým klidem a atmosférou, tak perfektním vyžitím pro děti. Pod širým nebem si tu můžete zalenošit v příjemných křesílkách, vylézt na minirozhlednu, pohrát si s dětmi na písku, zahrát si pinčes, zacvičit jógu nebo zajít večer na film. Děti tu mají přichystanou káď s vodou, kde si mohou hrát, je tu spousta prostoru, kde mohou drandit na odrážedlech či kolech a vy se nemusíte bát, že je něco přejede. K pití si dáte kafčo, pivko, víno, panáčky nebo koktejly. S jídlem je to horší. Včera měli jeden vegetariánský sandwich a meruňkový koláč, ale zdálo se, že jiné dny i grilují.

Ve zkratce – Kasárna Karlín je magické místo, které musíte, budete-li v Praze, navštívit. Jen je mi líto, že jsem se o něm dozvěděla až teď, v půlce srpna ? Více na webových stránkách nebo na jejich Facebooku.

Budeme rádi i za vaše tipy a doporučení. Piště do komentářů pod článek, pod Facebookový post nebo na e-mail inspirace@akcnirodice.cz.

 

Facebookmail

Napsat komentář