Podporují nás & inspirují nás

Cesty s dětmi vyžadují bohaté zkušenosti nebo hodně kvalitní přípravu. Spolehlivé zdroje informací, kvalitní vybavení, ale i vychytávky, které šetří čas, zpříjemňují společně strávenou dovolenou a pomáhají k silnějším společným zážitkům. To všechno s dětmi potřebujete daleko víc, než když jste sportovali nebo cestovali bez dětí. Proto se i my snažíme obklopovat kvalitními partnery a dáváme vám o nich rádi vědět. Nejde nám o kvantitu ani marketingový zisk, doporučujeme pouze výrobky, které dlouhodobě známe a používáme. Výrobky, za kterými stojí úžasní akčňáci, kteří mimo práci nelení, chodí po horách, jezdí na kole, cestují a své zboží testují sami na sobě a svých dětech, aby mohli svým zákazníkům nabídnout jen to nejlepší.

Mrkněte, kdo za našimi oblíbenými značkami stojí, a nechte se inspirovat mimojiné i jejich tipy na akční dovolenou s dětmi.

Ferrino

Ferrino – italská outdoorová legenda se soustředí zejména na outdoorový outdoorový hardware (batohy, spacáky, stany a doplňky), velmi kvalitní technické oblečení Ferrino Highlab, lezecké oblečení RockSlav, ale také sněžnice Baldas. Majitelem je Karel Kadečka – nadšený cyklista, horal a táta tří kluků (18,17 a 8 let). Kluci jsou věkově hodně od sebe, ale když je díky akčnímu přístupu k životu nemá problém namotivovat na společnou rodinnou dovču ani jednoho z nich:

„Ať už s koly nebo bez vyrážíme pravidelně do hor (ČR, Slovensko a Alpy) ale nezapomínáme ani na důležitou kapku relaxace u jezera, rybníku nebo moře. Všechny kluky baví spaní pod stanem, máme rádi „puťáky“ na těžko – Malá, Velká Fatra, Slovenský ráj. Moje srdcovka je Šumava nebo Orlické hory (oblasti s prvorepublikovým opevněním). Velmi rádi jezdíme ale i do Itálie do oblasti Aosta, do francouzské Normandie, Provance nebo jižní Itálie.“

„TOP destinace na dovolenou s dětmi? Rodinám zvláště s klučičími potomky (nejlépe bez manželky) bych doporučil Normandii – oblast plnou uzounkých silniček a cest na cyklotoulky, nepřeberného množství pevností a staveb, míst spojených s invazí v roce 1944, středověkých památek, ale i koupání v Atlantiku. Výhodou je velké množství kempů, ale také pohodoví lidé.“