SOUTĚŽ, SLEVA a ZAJÍMAVÝ TIP NA DÁREK

Jezdíte rádi po výletech, máte spoustu zážitků, ale chybí Vám jedno místo, kde byste měli pohromadě ty nejkrásnější vzpomínky? Co byste řekli korkové mapě na zeď, díky které si nejen zútulníte domácnost, ale také budete mít stále na očích ty nejlepší zážitky.

Tři z Vás ji nyní mohou vyhrát, ostatní zapojení získají alespoň 30% slevu. Stačí poslat fotku z vašeho letošního nejkrásnějšího výletu, kterou byste si dali do mapy jako první, na e-mail inspirace@akcnirodice.cz, nebo ji přidat jako komentář k příspěvku o soutěži na Facebooku. Budeme rádi, když připojíte i krátký popis trasy a informaci, zda je vhodný pro kočárky. Zuzana Cabejšková, tvůrce mapy, pak v pondělí vybere 3 nejhezčí příspěvky, které odmění mapou. Všichni ostatní zúčastnění získají 30% slevu. Tak honem, posílejte – soutěž trvá pouze do neděle 26. 11. 2017 23:59.

Více info o mapě Vám prozradí následující video. Koupit si ji pak můžete zde.

Korková mapa Moje Česko

JE TO TADY! Spouštím předprodej své korkové krásky, huráá 🙂 V rámci předprodeje je doprava zdarma, jedná se tedy o tzv. nekupto příležitost. Nejrychlejší vlaštovky budou navíc mít to štěstí, že otestují první eshop, co jsem v životě připravila, to je teprvá terno, což?Nu, tak dost bylo řečí, teď už jen sláva nazdar výletům!https://shop.xploreczechia.com/

Zveřejnil(a) Moje Česko dne 31. říjen 2017

 

Facebookmail

1 komentář u “SOUTĚŽ, SLEVA a ZAJÍMAVÝ TIP NA DÁREK

Napsat komentář